Tartu 2024 kutsub osalema vabatahtlike kandideerimisvoorus

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tegevused koguvad aina hoogu ning kätte on jõudnud aeg kaasata vabatahtlike energiat!

SA Tartu 2024 avas vabatahtlike kandideerimisvooru, millega otsitakse ajavahemikus mai – august 2021 toimuvate Tartu 2024 sündmuste juurde vabatahtlikke. Tulevased abilised asuvad tööle seitsmes kategoorias: saatjad, infotöötajad, eriürituste vabatahtlikud, lava abilised, tehnikud, keskkonna valdkonna abilised ning fotograafid.

Kandideerima oodatakse erineva taustaga inimesi: neid, kes otsivad uusi kogemusi kui ka professionaale, kes on valmis teistele enda oskusi õpetama. Oluline on avatud meel ja entusiasm. Kandidaadid peavad olema täisealised.

Valituks osutunud liituvad kokkuhoidva tiimiga ja neil avaneb võimalus töötada võrgustikus, mis koosneb artistidest, korraldajatest, visionääridest ja kogukondade esindajatest. Vabatahtlikud saavad Tartu 2024 bränditooted, koolitusi vastavalt ametikohale ja toitlustust olenevalt töövahetusest.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks täida ankeet, mida on võimalik teha inglise keeles, sest meeskonnaga oodatakse liituma erineva emakeelega liikmeid. 

Ankeedi täitmise tähtaeg on 2. aprill. Peale seda vesteldakse kandidaatidega ning selgitatakse välja nende profiil ja roll Tartu 2024 meeskonnas. 

Loe vabatahtlike kandideerimisvoorust lähemalt Tartu 2024 kodulehelt

Lisainfo:
Jaan Ulst ja Agnieszka Kunz: vabatahtlikud@tartu2024.ee