Nüüd on Tartu vallas toimuv Sinu nutiseadmes!

Alates märtsi lõpust on kõigil huvilistel võimalik Google Play ja App Storest alla laadida Tartu valla äpp.

⁉️Mis on Tartu valla äpp ⁉️

Tartu valla äpp on nutirakendus, mis on loodud Tartu valla elanikele, et ühendada kogukonda ning luua vahetult ja mugavalt paremat kontakti kodanike ja valla vahel. Äpi allalaadimisel on soovituslik luua endale konto ning lubada endale saata personaalseid teavitusi. Nii on võimalik olla alati kursis kõige värskema infoga. Äpi kaudu saab esitada küsimusi, anda oma tagasisidet, saate pilte või teateid ning võtta ühendust valla ametnikega, et anda kiirelt ja mugavalt teada, mis ja kus toimub. Samuti saab kursis olla uudistega ja tutvuda üritustega.

⁉️Miks alla laadida Tartu valla äpp ⁉️

Äpi abil on Tartu vallal võimalik läbi viia erinevaid küsitlusi või üleskutseid kiirelt ja mugavalt. Siinkohal on oluline roll äpi kasutajal – kasutajad on need, kellele on need küsitlused suunatud ja kellelt ootab omavalitsus tagasisidet. Teadetele ja küsimustele vastavad Tartu valla ametnikud ja koostöös püütakse alati leida tekkinud olukordadele lahendused.

Näiteks, vastates küsimusele „Millises Tartu valla piirkonnas Sa elad?" on järgmisel korral, kui küsitlus on suunatud eelkõige just Sinu piirkonnale, omavalitsusel lihtsam suunata see küsitlus Sulle vastamiseks.

Kõik, kes soovivad Tartu valla tegemistega rohkem ja operatiivsemalt kursis olla ning ka ise asju mõjutada, selleks:

1. Tuleb minna App Store'i või Google Play'sse

2. Tipi otsingusse "Tartu vald"

3. Lae äpp alla

 

Lae enda nutiseadmesse Tartu valla äpp ja ole toimuvaga kursis!