Tartu Vallavalitsuses ei toimu kodanike füüsilist vastuvõttu esialgu märtsi lõpuni. Palume võimaluse korral kõigil esitada vajalikud avaldused, taotlused ja dokumendid elektrooniliselt või lükata vallavalitsuse külastust edasi. Kodanike teenindamine toimub telefoni teel. Toimivad kõik tavapärased vallavalitsuse mobiiltelefonid ja e-posti aadressid. Paberkandjal on võimalik kõik taotlused ja avaldused jätta vallavalitsuse postkasti, mis asub Tartu vallavalitsuse aadressil Haava tn 6, Kõrveküla alevik (vallamaja ukse kõrval).

Kõigil, kel on infot seoses COVID19 nakkushaigusega Tartu vallas või kui te märkate abivajajaid, siis palun andke sellest teada e-posti aadressil staap@tartuvald.ee või Tartu valla üldnumbril tel 510 6363.

Vallavalitsus soovitab kõigil püsida kodus, jälgida oma tervist ning konsulteerida vajadusel perearstiga või helistada perearstinõuandeliinil 1220.

NB! 16. märtsist 2020 on avatud üleriigiline kriisitelefon 1247, mis nõustab koroonaviirusega seotud teemasid.