Tartu valla õpilasmalev otsib koostööpartnereid

Tartu valla õpilasmalev on noorsootöö formaat, mis on suunatud Tartu valla noortele vanuses 13+. Maleva raames saavad noored esimese töökogemuse ja veedavad aega toredas seltskonnas.

25. juunil kuni 28. juulil 2024 toimub Tartu valla noortele vanuses 13+ viis malevarühma, millest kaks on ööbimisega ja kolm ööbimiseta ning kohti jagub 80-le  noorele. Täna oleme otsimas Tartu valla ettevõtjaid ja ettevõtteid, kes oleksid valmis eeltoodud ajaperioodil noortele tööd pakkuma ja palka maksma. Oleks hea kui ettevõtja/ettevõte on valmis andma noortele tööd viieks päevaks korraga. Teretulnud on kõikide mõtete ja ideede kaalumine.

Nagu varasem praktika on näidanud on noored võimelised tegema tööd väga kiirelt ja usinalt, seega oleks see Teile hea võimalus lasta ära teha mõni mahukam töö (näiteks heakorratööd, koristus või muu lihtsama loomuga töö). 13+ vanuses noored võivad teha päevas tööd kuni 4 tundi, lähtuvalt seadusest on miinimum tunnipalk 4,86 eurot, mis teeb tööandja päeva kuluks minimaalselt 26 eurot/ühe noore kohta. 16ne malevlase ühe päeva kulu tööandjale on kokku 416 eurot. Loomulikult võib iga tööandja pakkuda noortele miinimumist kõrgemat tunnitasu. Lepingud noortega sõlmib Tartu vald, seega on Teil vaja vaid tehtud töö eest arve tasuda.

Malevlastel on kaasas rühmajuhid, kes vastutavad noorte motiveerimise ja tegevuse eest. Lisaks korraldatakse õpilasmaleva poolt noortele nii söök, ööbimine kui ka transport.

Malev on kindlasti olulise väärtusega ka ettevõtetele ja ettevõtjatele, sest pakub võimalust noortega koostööks ning tööandja saab endale tublid noored, kes soovivad suvevaheaega kasulikult sisustada ja teenida taskuraha.

Lisainfo ja tööpakkumiste tegemiseks palun võtta ühendust e-postil opilasmalev@tartuvald.ee või helistades 53482100.