Tartu vald pakub vallaelanikele võimalust soetada rallipasse eelmüügist -15% soodustusega!

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja ja Kastre valla teedel sel nädalal, 5. kuni 7. juulini.

Tänavune rallinädalavahetus tuleb taas eriline, sest peale seitsmeaastast pausi on taas võimalus korraldada Euroopa Meistrivõistluste etapp, kus konkurents on ääretult tihe ning mitmetel Eesti tippsõitjatel on võimalus tulla oma võistlusklassis poodiumile. Samuti on meil hea meel tõdeda, et lisaks Eesti ja Euroopa tippudele on starti tulemas ka Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes võistlevad Delfi Rally Estonia karikavõistluse arvestuses.

Pakume kohalikele elanikele võimaluse soetada rallipasse, päevapasse ning VIP pääsmeid tavapärasest soodsama hinnaga ehk -15% allahindlusega. Selleks, et soodustust kasutada, tuleb Rally Estonia e-poe ostukorvis lisada sooduskood RE2024TARTUVALD

Täpsem lisainfo ürituse kohta ning nädalavahetuse programm on leitav kodulehel aadressil www.rallyestonia.ee ning ühtlasi ka ametlikust ralliajakirjast, mis on müügil Circle K jaamades üle Eesti ja Otepääl, Ugandi Restoranis.

Juhul, kui teil tekib täpsustavaid küsimusi siis palun võtke ühendust e-mail aadressil support@rallyestonia.ee

Pane end valmis ning tule omadele kaasa elama!