Tartu vald koostöös Sotsiaalministeeriumiga pakub valla elanikele vaimse tervise teenuseid

Tartu vald sai rahastuse projektile „Vaimse tervise teenused Tartu vallas"

Projekti rahastatakse Tartu Vallavalitsuse ja 2024. aasta riigieelarve seadusega Sotsiaalministeeriumile tervist toetavate valikute programmi vaimse tervise edendamise tegevuseks eraldatud vahenditest.

Toetusmeetme „Vaimse tervise teenuse toetus kohalikule omavalitsusele 2024. aastal" eesmärk on toetada kohalikul tasandil vaimse tervise teenuste pakkumist, et seeläbi toetada Eesti elanike psühhosotsiaalset heaolu ja vaimset tervist.

Teenuste osutamise periood 01.03.2024 – 31.12.2024

TOETAVAD TEENUSED:

* psühholoogiline nõustamine

* perenõustamine

* pereteraapia

* kunstiteraapia

Teenused on Tartu valla elanikele TASUTA!

Teenuseid osutavad Ajuagentuur OÜ ja Varajase Kaasamise Keskus OÜ

Teenusele saamiseks tuleb pöörduda Tartu valla sotsiaalosakonna ametnike poole.

• sotsiaaltööspetsialist- erihoolekandeteenuste koordinaator Erle Kriisa 53026608 erle.kriisa@tartuvald.ee
  • sotsiaaltöö- ja eestkostespetsialist Anne-Mai Ott 51967738 anne-mai.ott@tartuvald.ee
  • lastekaitsespetsialist Kalli Madisson 53549530 kalli.madisson@tartuvald.ee
  • lastekaitsespetsialist Lilia Pekk 54360320 lilia.pekk@tartuvald.ee