Ajutised liikluskorralduse muudatused Kõrvekülas

Juba homme stardib Tour of Estonia, mis toob Kõrvekülas kaasa liikluskorralduse muudatusi!

Hea liikleja, homme stardib Tour of Estonia ehk Eestimaa velotuur, (Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu UCI kalendrisse kuuluv profiratturite võidusõit), mis tutvustab läbi jalgrattasõidu Eestit, meie kaunist loodust ja mitmeid vaatamisväärsusi. Tour of Estonia 2024 koosneb kahest etapist.

Velotuuri I etapp kulgeb Tallinnast Tartusse, läbides ka Tartu valda (Kaiavere-Kukulinn-Lähte-Vasula- Kõrveküla). Sellest tulenevalt suletakse ajutiselt tee 3-7 minutiks, et läbida Kõrveküla asula mööda Vasula teed. Orineteeruv aeg selleks on vahemikus 15.10- 15.45.

Sündmust korraldab Klubi Tartu Maraton (registrikood: 80037038). Sündmuse eest vastutab Indrek Kelk (tartumaraton@tartumaraton.ee; tel. 5163260) .