30.aprillil peeti Tartu valla lusikapidu

Pidustusteks kogunesid Kõrveküla Põhikooli aatriumis 2023. aasta augustis, septembris, oktoobris, novembris ja detsembris Tartu valda sündinud lapsed koos oma vanematega. Neil viiel kuul sündis meie valda 74 last – 37 tüdrukut ja 37 poissi.

Kõne pidas Tartu vallavanem Jarno Laur ja Kõrveküla Raamatukogu teenindusosakonna peaspetsialist Kaja Schultz. Kõik värsked vallaelanikud said endale nimetunnistused, hõbelusikad ja raamatu „Pisike puu."

Õnne ja edu kõigile lastele ja nende vanematele!

Kõik kes ei saanud peol osaleda – hõbelusika kätte saamiseks palume ühendust võtta Tartu Vallavalitsuse sotsiaaltöö- ja eestikostespetsialist Anne-Mai Ottiga (anne-mai.ott@tartuvald.ee või 51967738).

Peol tehtud fotosid on võimalik peagi alla laadida lingilt, mida jagati lusikapeol vanematele.

Foto: Tartu Valla Kuukiri