Tartu valla nädala eelinfo

Esmaspäev, 13.01

  • kell 10:00 algab üldkoosolek vallamaja muusikakooli saalis
  • kell 13:00 algab vallavanema kabinetis kommunaalnõupidamine
  • kell 15:00 algab volikogu saalis arengukomisjoni koosolek

Teisipäev, 14.01

  • kell 10:00 algab volikogu saalis URBACT programmi raames koosolek
  • kell 13:00 toimub Tartu valla elanikuks registreerimise kampaania loosimine 

Kolmapäev, 15.01

  • Kell 16:00 algab majanduskomisjoni koosolek volikogu saalis

Neljapäev, 16.01

  • kell 8:30 algab vallavalitsuse istung volikogu saalis

 

Alates 01.05.2019 on Tartu Vallavalitsus avatud

E, K, N 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

T 8:00-12:00 ja 12:30-18:00

R 8:00-12:00 ja 12:30-15:00

Lõuna iga päev 12:00-12:30

Kodanike vastuvõtt 

T 8:00-12:00 ja 12:30-18:00

R 8:00-12:00

 

PUHKUSED    
Moonika Baida sotsiaalhooldustöötaja 07.01-20.01.2020
Jarno Laur vallavanem 20.01-27.02.2020
Kadi Kukk keskkonnaspetsialist 23.01-24.01.2020
Tõnu Vesi jurist 17.01.2020
Aivi Kaasik raamatupidaja 27.01-02.02.2020
Toomas Lindjärv saarevaht 18.01-31.01.2020
Kadrin Krabbi menetleja 30.01-31.01.2020