« Tagasi

Algab eelregistreerimine eterniidi tasuta ära andmiseks

2024. aasta sügisel on võimalik Tartu valla erinevates kogumispunktides eterniiti tasuta ära anda. Eterniiti võetakse vastu ainult eraisikutelt, kelle elukoht rahvastikuregistris on Tartu vald. Eterniidijäätmete äraandmiseks on vaja eelnevalt registreeruda hiljemalt 10. juuniks või mahu täitumiseni. Registreerumine toimub läbi SPOKU keskkonna. Vajadusel võib saata registreerimislehe e-posti aadressile marjaliis.kivisaar@tartuvald.ee. Registreerimislehti menetletakse laekumise järjekorras, sest projekti raames vastuvõetav üldkogus on piiratud.

Eterniidi üleandmiseks peab registreerija olema valmis transportima ja laadima jäätmed oma kulul etteantud kogumispunkti (Kõrveküla, Tabivere, Äksi või Laeva piirkonnas). Täpsemad kogumiskohtade aadressid, ajagraafik ning vastuvõtutingimused lepitakse kokku registreerijatega personaalselt enne kogumisringi toimumist.

Palun märkige registreerudes, millises piirkonnas soovite jäätmed üle anda (Kõrveküla, Tabivere, Äksi või Laeva piirkonnas). Võimalusel arvestame teie sooviga.

Purustatud eterniiti vastu ei võeta.

SPOKUsse saab siseneda SIIT

Registreerimisleht on leitav SIIT

 

Eterniidi kogumisring toimub Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetuse abil.

 

Soovitame registreerimisega kiirustada, sest registreerumisel kehtib reegel – kes ees, see mees!