Tartu valla arengukava 2022-2030 avalik väljapanek

Kuni 1. septembrini 2023 toimub Tartu valla arengukava iga-aastane ülevaatamine ja avalikustamine. See on suurepärane võimalus kõigile kogukonna liikmetele anda oma panus valla tulevikku ning jagada oma mõtteid ja ideid arengukava kohta.

 

Avalikustamise eesmärk:

Valla arengukava on oluline dokument, mis määratleb meie valla pikaajalised eesmärgid, suunad ja tegevused. Iga-aastane ülevaatus võimaldab meil hinnata seniseid saavutusi ning kohandada arengukava vastavalt muutunud vajadustele. Teie tagasiside ja ettepanekud on hindamatuks abiks selleks, et teha kindlaks, millised on meie kogukonna prioriteedid ning millised valdkonnad vajavad erilist tähelepanu ja arengut.

 

Indikaatorite muutuste selgitus:

Arengukava tekstis on toodud erinevad indikaatorid, mis mõõdavad meie valla arengut erinevates valdkondades. Sel aastal oleme uuendanud indikaatorite esitamise viisi, et anda parem ülevaade muutustest. Indikaatorite muutus on kujutatud järgnevalt:

 

Roheline värv: näitab, et indikaatori muutus on toimunud oodatud suunas ja areng on positiivne.

Kollane värv: tähendab, et võrreldes lähteandmetega ei ole indikaatoris muutusi toimunud.

Punane värv: viitab sellele, et indikaatori muutused on olnud ootuste suhtes pigem vastassuunas.

 

Kuidas anda oma panus:

Avalikustamise perioodil, 18. augustist kuni 1. septembrini, ootame Teie ettepanekuid, ideid ja arvamusi seoses valla arengukavaga. Saate oma mõtted edastada järgmistel viisidel:

Kodulehekülg: Külastage meie valla kodulehekülge, kus leiate vormi, mille kaudu saate esitada oma ettepanekuid ja arvamusi. Vormi leiad SIIT

E-post: Saatke oma mõtted e-posti teel aadressile tartuvald@tartuvald.ee

Füüsiline kiri: Kui soovite, võite saata oma ettepanekud ka traditsioonilisel viisil meie valla aadressile Haava tn 6, Kõrveküla alevik, Tartu vald 60512.

 

Avalik koosolek:

Kogutud ettepanekuid ja arvamusi arutatakse avalikul koosolekul, mis toimub 5. septembril 2023 kell 17:00 Tartu vallamajas. See koosolek on avatud kõigile huvilistele ning siin saavad osaleda kõik, kes soovivad aktiivselt kaasa rääkida meie valla tuleviku kujundamisel. Koosolekul arutatakse läbi esitatud ettepanekud ning otsitakse ühiselt parimaid lahendusi.

 

Teie panus on meie valla tuleviku kujundamisel väga oluline ning me ootame teie aktiivset osalust avalikustamisel ja koosolekul!

 

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust arendusnõunik Tõnis Tõnissooga telefonil 5207723 või e-posti teel tonis.tonissoo@tartuvald.ee.

 

Täname Teid juba ette osalemise eest!