Tartu vald ja AS Tartu Ehitus digiallkirjastasid Tabivere Põhikooli rekonstrueerimise lepingu

Täna kell 15:00 allkirjastasid Tartu vald ja AS Tartu Ehitus Tabivere Põhikooli hoone juures rekonstrueerimise lepingu.
Tabivere Põhikooli hoone juures digiallkirjastasid täna vallavanem Jarno Laur ja AS Tartu Ehituse tegevjuht Alar Loo lepingu, millega saavad veel sel nädalal alguse koolihoone ehitustööd. Enne allkirjastamist tutvustasid kõik kohalolijad end teineteisele ning peale allkirjastamist lepiti kokku juba edasiste käikude kulgu.

Tartu abivallavanema Tarmo Raudsepa sõnul on tema antud projektiga olnud seotud juba 5 aastat, nüüd on lõpuks jõutud sinnamaani, et leping on allkirjastatud ja lammutus- ning ehitustööd võivad alata.