Külade ja kogukondade liikumised

MTÜ Juula Jõhvikas 

Kontakt: Katrin Kaalep; katrin@targatervis.ee; 53424063 

 

Saadjärve Selts 

Kontakt: Aivar Vaher; aivar.vaher@gmail.com; 56912100 

 

MTÜ Wassula 

Kontakt: Aigar Lepp; aigar.lepp@hot.ee; 56474475 

 

MTÜ Hollywoodi Mägi 

Kontakt: Veronika Täpsi; Veronika.tapsi@tartuvald.ee; 53482100 

 

MTÜ Kärksi kurv 

Kontakt: Tiiu Sarv; tsarv@hot.ee; 58014338 

 

Otto Wilhelm Masingu Selts 

Kontakt: Katrin Sisask; o.w.masing@xn--ksi-pla.ee; 5627 0280 

 

Äksi Aleviku Kogukond 

Kontakt: Katrin Sisask; katrinsisask@gmail.com; 5627 0280 

 

MTÜ LOOMEMÕIS 

Kontakt: Eneli Kaasik; eneli.kaasik@gmail.com; 5257497 

 

Koogi küla selts 

Kontakt: Liia Koorts; liia.koorts@gmail.com; 53 480761 

 

MTÜ Külaselts Vedu 

Kontkt: Alo Laas; alo.laas@emu.ee; 55671093 

 

Amme Rokiklubi 

Kontakt: Mart Käiro; martkairo@hot.ee; 5180905