Jõulukaunistuste konkurss ootab osalejaid

Oled Tartu vallas ringi liikudes märganud mõnda kaunist kodu või aeda uhkes pühaderüüs? Mõnda kaunistatud akent või muud põnevat?
 
Kuulutame välja jõulukaunistuste konkursi, et innustada inimesi, ettevõtteid ja asutusi hoonete fassaadi, aknaid ja hoove ehtima, andmaks oma panus koduvallas pühademeeleolu loomisse. Kodule jõuluilme andmine loob pühadeootust ning kauneid mälestusi perega koos veedetud ajast.
Konkursist ootame osa võtma nii era- ja kortermajade elanikke, koole ja lasteaedu ning ettevõtteid, organisatsioone ja asutusi.
 
Sõltumatutest ekspertidest koosnev žürii valib välja parima vaateakna, parima koduhoovi, anname välja eriauhinna lustakaima jõulukaunistuse kategoorias ning palju muudki!
 
Julgustame inimesi hooneid ja õuealasid fantaasiarikkalt kaunistama ning andma toredalt ehitud kohtadest vallavalitsusele teada.
 
Parimate jõulukaunistuste kohta ootame infot 29. detsembrini (kaasa arvatud). Lühikirjeldus, aadress ja võimalusel fotod kaunistustest tuleb saata e-posti aadressil estrit.aasma@tartuvald.ee