Tartu vald avas spordi- ja mänguväljakud

Tartu Vallavalitsus otsustas avada 4. maist kõik valla omandis olevad vabaõhu spordi- ja mänguväljakud. Jätkuva nakatumisohu tõttu kehtivad väljakutel distantsi- ja hügieenireeglid.

Kuigi kõik mängu- ja spordiväljakud on nüüdsest kõigile avatud, tuleb neid kasutada vastutustundlikult. Liikumis- ja vaba aja veetmise võimalusi avatakse inimestele järk-järgult, aga olukorda jälgitakse väga tähelepanelikult. Nakkusohu vältimiseks on ülioluline, et kõik reeglitest kinni peavad. Kui reeglitest kinni ei peeta, vaatab vallavalitsus senised otsused üle.

Spordi- ja mänguväljakutel tuleb lähtuda 2+2 reeglist ning enne ja pärast väljaku kasutamist desinfitseerida või pesta käsi.

Kõigile on avatud ka Tartu vallas asuvad tervise- ja matkarajad (nt Lähte ja Laeva) ning discgolfi rada Tabivere pargis.