Maarja-Magdaleena rahvamaja ootab tööle PERENAIST!

Maarja-Magdaleena rahvamaja otsib sõbralikku PERENAIST, kelle töö peamiseks eesmärgiks on osaleda ja olla aktiivne Maarja-Magdaleena rahvamaja igapäevatöös.

Perenaise tööülesanneteks on rahvamaja kütmine (keskküte) ja ruumide korrastamine, maja lähiümbruse heakorrastamine (aastaringselt) ja suveperioodil puhkeala korras hoidmine. Rahvamaja juhataja abistamine ürituste ettevalmistamisel ja ürituste läbiviimisel. Vajadusel ka peolaudade ettevalmistamine ja koristamine, rahvamaja kaunistamine. Heakorratööde organiseerimine ja nendel osalemine.

Oled oodatud kandideerima, kui:

• tunned huvi kultuuri vastu
  • oskad suhelda erinevas vanuses inimestega
  • ei pelga töötamist nädalavahetustel ja hilistel õhtutundidel.

Nõudmised kandidaadile:

• sul on vähemalt keskharidus
  • oled hoolikas, vastutus- ja kohusetundlik

Kasuks tuleb arvutioskus ja B-kategooria juhilubade olemasolu.

Omalt poolt pakume:

• väljaõpet kohapeal
  • toetavat kollektiivi
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • stabiilset töötasu
  • paindlikku tööaega

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga tiia.partelpoeg@tartuvald.ee hiljemalt 20.september 2024

Tööle asumise aeg: 1. 10. 2024