20.03.2024 vallavolikogu istungil vastu võetud otsused ja määrused

MÄÄRUS

Määrus nr 4 – Korruptsiooni ennetamine Tartu valla töökorralduses

Määruse eesmärk on tõsta korruptsiooni ennetamise alast teadlikkust ja vältida korruptsiooniohtlikke olukordi Tartu valla juhtimises. Määruse eelnõu kohaselt on sätestatud järelevalve teostamine kahel alusel: esitaks ametiisikute kohustus deklareerida oma huvid ning teiseks anda teada isikud, kellega ollakse seotud.

OTSUSED

Otsus nr 11 – Tartu Vallavolikogu 16.03.2022 otsuse nr 22 „Huvide deklaratsiooni esitajate ja deklaratsioonide kontrollija määramine" kehtetuks tunnistamine

Tunnistada Tartu Vallavolikogu 16.03.2022 otsus nr 22 „Huvide deklaratsiooni esitajate ja deklaratsioonide kontrollija määramine"  kehtetuks.

Otsus nr 12 – Projektis „Lähte alevik, Kase tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine" osalemine

Anda luba toetustaotluse esitamiseks projektile „Lähte, Kase tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine" meetmesse „Kohaliku omavalitsuse investeeringud jalgratta- või jalgteedesse" ja anda kinnitus, et Tartu vallal on olemas suutlikus projekti „Lähte, Kase tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine" omafinantseeringu ja toetusest mittehüvitatavate kulude katmiseks summas kuni 161 968,48 eurot.

Otsus nr 13 – Projektis „Tabivere alevik, Pargi tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine" osalemine

Anda luba toetustaotluse esitamiseks projektile „Tabivere, Pargi tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine" meetmesse „Kohaliku omavalitsuse investeeringud jalgratta- või jalgteedesse" ja anda kinnitus, et Tartu vallal on olemas suutlikus projekti „Tabivere, Pargi tn jalgratta- ja jalgtee ehitamine " omafinantseeringu ja toetusest mittehüvitatavate kulude katmiseks summas kuni 113866,60 eurot.

Otsus nr 14 – Tartu Vallavolikogu kogukonna- ja kultuurikomisjoni koosseisu muutmine

Arvata Tartu Vallavolikogu kogukonna- ja kultuurikomisjoni koosseisust välja Meelis Villems ja kinnitada Tartu Vallavolikogu kogukonna- ja kultuurikomisjoni liikmeks Priit Allas.

Järgmine volikogu istung toimub 17.04.2024 algusega kell 16.00.