Ühissõidukipeatustele kohanime määramine

Tartu Vallavalitsus avalikustab kohanime määramise eelnõu, millega rajatakse uued bussipeatused:

• Tartu valda Väänikevere külla Sepa-Koogi-Laeva tee äärde ühissõiduki peatus nimega Jõeääre.
  • Tartu valda Väänikvere külla Sepa-Koogi-Laeva tee äärde ühissõiduki peatus nimega Väänikvere.
  • Tartu valda Väänikvere külla Sepa-Koogi-Laeva tee äärde ühissõiduki peatus nimega Mäemaa.
  • Tartu valda Kõnnujõe külla Sepa-Koogi-Laeva tee äärde ühissõiduki peatus nimega Kõnnujõe.
  • Tartu valda Kõnnujõe külla Sepa-Koogi-Laeva tee äärde ühissõiduki peatus nimega Veske.

Rajatavate ühissõidukipeatuste nimed on kooskõlastatud MTÜ-ga Tartumaa Ühistranspordikeskus ja Maa-ametiga.

Korraldus hakkab kehtima alates 01.07.2023.

Ettepanekud ja vastuväited on oodatud 11.11-25.11.2022 e-posti aadressil tartuvald@tartuvald.ee

Lisainfo: majandusosakonna juhataja Kadi Kukk, tel 53476179 või kadi.kukk@tartuvald.ee