« Tagasi

Jääaja Keskus ning Jääkaru kohvik on külastajatele taas avatud alates 3. maist

Alates 3. maist ootame Jääaja Keskusesse külla nii suuremaid kui väiksemaid sõpru. Avastamisrõõmu jätkub igas vanuses külastajatele!

Lapsi ootab põnev mängukoobas, kus saab teha arheoloogilisi väljakaevamisi, täiendada koopajooniseid, mängida jääaja loomadega ja vaadata multifilmi "Välek Vibulane". Samuti on esimesel korrusel lumekoobas, kuhu sisse pugedes näeb karu pesa, lumes elavaid putukaid ja loomi ning talvist elu lume all. Suuremad lapsed saavad Jääaja Keskuse ekspositsiooni läbida iseseisvate mängude abil: Veeosakese teekond, Keeruta ja lennuta ning Korruste mäng. Mängud ootavad Sind Jääaja Keskuse kassas!

Lisaks kõigele muule pakub parvesõit Saadjärvel maalilisi loodusvaateid ja põnevaid elamusi! Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest. Soovitame parvesõidu soovist anda eelnevalt teada info@jaaaeg.ee või telefonil 5911 3318.

Avatud on ka maalilise Saadjärve vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Kohvikus on buffet, laia valikuga lastemenüü ja a la carte menüü. Jääkaru kohvikust saab toitu tellida kaasa või einestada terrassil. Arvestada tuleb kuni 50% täitumuse nõudega ja ühe laudkonna suurus tohib olla maksimaalselt 10 inimest. Jääkaru kohviku siseruumides pole söömine-joomine lubatud.

Jääaja Keskuse avarates ruumides on lihtne hoida ohutut distantsi ning nautida külastust viirust kartmata. Hoolimata sellest on kõikidel külastajatel kohustus kanda kaitsvat näomaski. Samuti jälgime 25% täituvuse nõuet ja vajadusel piirame külastajate arvu. Jääaja Keskuses järgitakse ka kõiki teisi Terviseameti soovitusi Teie ohutuks külastamiseks.

Jääaja Keskus avatud iga päev kell 11:00-18:00. Jääkaru kohvik on avatud E-R kell 12:00-16:00 ja L-P kell 12:00-18:00.

Rohkem infot: www.jaaaeg.ee.