« Tagasi

Tartu vald kolib Autovabaduse Puiesteele

17. juulil leiab Tartu valla Autovabaduse puiesteelt koos piirkondlike ettevõtjatega, kellega koos minnakse ka Elva Elamusfestivalile juba 22.august. Tule sinagi ja koli Tartu vallaga üheks päevaks Tartusse- mõnusaid maitseid ja põnevaid tegevusi leidub nii suurtele kui ka väikestele. Tartu valla Elamusfestivali alal käib vilgas tegevus kell 13-18.
 
Meiega koos kolivad Autovabaduse Puiesteele: 
 
  1. Jääaja Keskus oma armsa mammutibeebi ja meisterdusnurgaga.
  2. Maarja-Magdaleena Maarahva Selts, kelle käest saab osta piirkonda tutvustavaid  raamatuid  ja neid  meie mõnusas kott-toolide lebolas lugeda.  
  3. Tabivere Rahvamaja toob kultuuriuudiseid otse Saadjärve kaldalt.
  4. Torditoimetus, kelle ehedast võist ja toorainest tehtud  magusad ja soolased hõrgutised pole ainult silmadega söömiseks, vaid suisa kutsuvad ostma ja suhu pistma.  
  5. Maie, kes mudib ka kõige väsinumad käed oma õrna aromaatse käemassaziga taas elule.
  6. Tartu valla kommunikatsioonitiim, kellega saab naudisklemise vahepeal  ajusid ragistada hiidtäringumängus, mille auhinnapank on elamustest pungil. 
  7. Triinu Täpsi , kes toob meie alale lillelõhna, jagades nii inspiratsiooni kui ka õpetust ilusa pulma- või sünnipäevapeo korraldamiseks.  
  8. Õhina Õpituba ootab eelregistreeruma kell 14-16 toimuvale kanzachi lillede töötuppa, alates kella 16 saab oma päeva heateo teha koos nendega vaprusehelmeid voolides. 
  9. Lähte Laulukoori kanneldajad viivad kell 16.30 ka kõige viimasemad töönarkomaanid oma mõtetega  puhkuselainele.
  10. Duo Kirsi Tilk(kitarr) ja Brita Reinman (cajon) mängivad kell 17 oma kuumade flamenkorütmidega nädalalõpu avatuks.
 
Tule naudi koos meiega!
 
Rohkem infot SIIT