« Tagasi

Tartu valla suvemäng "Mine külla!" kutsub

Kutsume sel suvel uudistama Tartu valda läbi meie 71 küla. Registreeri end mängu kasutajaks, kas üksi, paaris või grupiga. Terve suve -  1. juunist kuni 31. augustini saad külastada kõiki külasid, neis peituvate põnevate kohtadega, millest teeme kolme kuu jooksul põnevaid postitusi. Selleks, et välja selgitada kõige agaram külaline, tuleb erinevates külades teha pilt endast (paarist, grupist) vastava küla nimega, olgu selleks bussi- või raudteejaam, teeviit või mõni muu koht, kus küla nimi kirjas. Nende vahel, kes suve jooksul koguvad enim külastusi, loosime sügise hakul välja hulgaliselt  elamusterohkeid auhindu! 
 
Suvemängule saab end kirja panna läbi Tartu valla nutirakenduse. Otsi ülesse suvemängu kaart ja pane end kirja. Kõigile „Mine külla!" mängule registreerujatele saadetakse link, mille kaudu laadida üles pilte oma külastustest.  
 
Kes mängus osaleda ei soovi, kuid kihk avastada meie valla külasid suur, saab valida omale ise trajektoori vastavalt huvile. Nii näiteks saab külastada vanu kalmistuid ja mõisahooneid, ausambaid ja veekogusid … Leida üles mõni söögikoht või pikniku plats. Kui mängu jooksul jääb silma mõni koht, mille avastasite, siis andke ka sellest meile teada! 
 
Lisainfo: 
Karita Tilk
Tartu Vallavalitsuse kultuuritöö spetsialist
karita.tilk@tartuvald.ee
5340 7100