« Tagasi

Tartu vald otsib vabatahtlikke ning pakub lastehoidu

Tartu valla kriisikomisjon ootab teavet vabatahtlikest, kes vajadusel saaksid panustada oma tööd ja aega. Vabatahtlikke on plaanis kasutada olukorras, kus valla tavalisest hoolekande tööjõust  ei piisa kõigi abivajajateni jõudmiseks. Seetõttu palume kõiki vabatahtlikke, abipakkujaid ning ka kodanikualgatusi endast märku andma. Kui oled valmis panustama vabatahtlikuna, toodete- või teenusepakkujana või millegi muuga, anna endast teada staap@tartuvald.ee

 

Kõigil eriolukorraga seotud töötajatel (meedikutel, politseinikel, päästjatel ja teistel elutähtsate teenuste osutajatel), kelle lapsed vajavad ööpäevaringset hoidu palume konkreetsest vajadusest anda teada vähemalt 24 h ette aadressil staap@tartuvald.ee Hoid on organiseeritud Kõrveküla lasteaia ruumides. Tööjõuga panustavad kõik piirkonna lasteaednikud.

 

Kuna lasteaedade teenust kasutatakse eriolukorras väga vähe, tegi Tartu vald otsuse  ajutiselt sulgeda ajutiselt Laeva lasteaia ja Raadi lapsehoiu valverühmad alates 19.03.2020 kuni 29.03.2020. Vajaduse tekkides taasavatakse valverühm Laevas, selleks tuleb lapsevanemal teavitada lasteaia direktorit vähemalt kaks päeva ette. Raadi lapsehoiu lapsed on oodatud Kõrveküla lasteaia valverühma.