Aasta noorte valdkonna teo tiitli pälvis Karmen Kukk

Igal aastal tunnustab Tartu vald valla Noortepäeval isikut või organisatsiooni, kes on olulisel määral panustanud Tartu valla noorsootöö edendamisse. Sel aastal toimus Tartu valla Noortepäev 23.augustil Lähtel, kus anti tiitel üle.

Tartu valla aasta noorte valdkonna teo tiitli Karmen Kukk!

Lühike ülevaade:

• Karmen Kukk on Laeva Noortekeskust juhtinud alates 2014 aasta algusest.
  • Juba enne Laeva Noortekeskuse avamist on olnud Karmeni südameasjaks noorte valdkonna edendamine Tartu vallas ja ka maakonnas, kuhu Karmen ise olulisel määral panustanud on.
  • Karmen oskab kirjutada häid projekte, leiab valdkonda lisarahastust ning on edukate projektide toel meie valla noortele loonud võimalusi erinevate kogemuste ja ka laialdasema huvihariduse omandamiseks.
  • Karmen on korraldanud palju üritusi kogukonnas, kuhu on kaasatud olnud nii lapsevanemad ja kui ka noored.
  • Tänu Karmenile tegutseb 2018 aastast alates Tartu vallas õpilasmalev. Muuhulgas on ta kas ise korraldanud või abiks olnud õpilasmaleva toimumistele.

Tänavu tegi Kersti Leis ettepaneku Karmeni tunnustmiseks- „Tartumaa Noortepäeva" korraldaja 2023 aastal.

Foto: Agu Laas