Hoolimata segastest aegadest edeneb Maarja-Magdaleena lasteaia ehitus jõudsalt

26.04.22

Majas sees alustatakse juba viimistlustöödega ja peagi hakatakse tegelema ka välialade, teede ja parklate ehitusega.

Tartu Vallavalitsuse arendusosakonna juhataja Tarmo Raudsepp kommenteerib ehituse edenemist "Töövõtja Uniro Ehitus on pidanud päris palju vaeva nägema, et tööd oleksid graafikus, kuna ehitusmaterjalide tarnetega on probleeme. Loodan, et nad suudavad ehituse tähtaegselt, 15 augustiks, ka lõpetada".

 

Maarja-Magdaleena lasteaed sai nurgakivi

14.03.22

Reedel, 11.märtsil sai Maarja-Magdaleena lasteaed nurgakivi. Ühtlasi peeti maha ka traditsiooniline sarikapidu.

Maarja-Magdaleena lasteaia hoone on saavutanud oma maksimaalse kõrguse

3.03.22

Maarja-Magdaleena lasteaia hoone on saavutanud oma maksimaalse kõrguse. Järgmisel reedel, 11.märtsil toimub hoone nurgakivi panek ja sarikapidu.

Hetkel käivad hoones tööd peamiselt seinte ja lagede soojustuse osas ja põrandate ehitusel.

Maarja-Magdaleena lasteaia ehitus käib täie hooga

J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli kõrvale ehitatava lasteaia hoone tööd edenevad jõudsalt. Juba on võimalik aimata ka hoone paiknemist ja ruumiplaani. Ehitus on ilusti graafikus ja planeeritud tähtajaga 15 augustil ei tohiks probleeme olla. Maarja -Magdaleena lasteaia ehitusmaksumus on 1 736 313 eurot ja ehitaja on Uniro Grupp OÜ

Foto: Kristiina Raja

Uuest õppeaastast liidetakse Maarja-Magdaleena Põhikoolile lasteaia osa

Tartu Vallavolikogu võttis veebruari istungil vastu otsuse J. V. Veski nimelise Maarja-Magdaleena Põhikooli ümberkorraldamiseks. Sellega seoses võeti märtsi istungil vastu koolile uus põhimäärus, mida rakendatakse uue õppeaasta algusest, 1. septembrist 2021.
 
Seni Tabivere Lasteaia koosseisu kuulunud kaks Maarja-Magdaleena külas tegutsevat lasteaiarühma hakkavad kuuluma kooli koosseisu. 
 
„Tegu on esimese sammuga Maarja-Magdaleena põhikooli ja lasteaia ühendamisel. Suvel algavad Maarja-Magdaleena uue lasteaiahoone ehitustööd, mille lõppemiseni tegutseb lasteaed endistviisi. Uuest õppeaastast aga, mil uus lasteaiahoone valmib, läheb lasteaia juhtimine üle kooli alla," kommenteeris Tartu valla abivallavanem Tarmo Raudsepp.
Foto: Timo Arbeiter