Kõrveküla kooli spordihoone ehitusel on rostvärk ja vundament valatud

24.03.21

Kõrveküla kooli spordihoone ehitusel on rostvärk ja vundament valatud, hetkel ka juba enamus spordisaali seinapostidest püsti. Viimased postid laekuvad objektile järgmisel nädalal. Alanud on ka müüri ladumine. Järgmisel nädalal peaksid objektile saabuma ka saali fermid, mispeale võib juba uue hoone kuju ja gabariiti hõlpsasti tajuda. Lõpuni on veel pikk tee minna, kuid liikumine on endiselt graafikus.

Foto: Jarno Laur

Kõrveküla spordihoone ehitus on graafikus

2.03.21

Kõrveküla kooli spordihoone ehituses on vaiamistööd lõppenud ja linnulennult on posti aluste  järgi näha tulevase hoone piirjooned. Sellesse majja mahub lisaks kahe korvpalliväljakuga suurele saalile veel maadlussaal, võimlemissaal ja jõusaal. Lisaks 5 riietusruumi ja üks saun. Hoone ehitus on graafikus.

Kõrveküla Spordihoone ehitusel algas vaiamine

18.02.21

Kõrveküla kooli spordihoone ehitusel madistab üks isemoodi masin vaiu maasse. Peatselt jõuame ehituse sellesse faasi, kus hoone saab hakata kerkima ka kõrgusse, mitte sügavusse.

Foto: Jarno Laur

Kõrveküla kooli spordihoone ehitusel algasid platsitööd

4.02.21

"Sel nädalal on Kõrveküla kooli spordihoone ehitamisel alanud platsitööd. See tähendab, et maja on sealmaal, kus arhitektidelt võtavad tööjärje üle ehitusmehed ja -masinad. Esialgu toimuvad pinnasetööd ja süvendi kaevamine, millele järgmisel nädalal, kui ei tule just kärekülm, lisandub vaiamine. Palume ette vabandust vibratsiooni ja müra eest, mida see tegevus kaasa toob. Tahame need tööd lõpetada maksimaalselt kiiresti, et liikuda edasi vähem kärarikaste ehitustööde juurde." sõnas vallavanem Jarno Laur.