Tabivere lasteaia ehitus on jätkuvalt graafikus

28.07.23

Kõige esimesena, septembri alguses, laste kasutusse tulevas tiivas käivad siseviimistlustööd. Plaaditakse duširuume, paigaldatakse põrandakatteid ja ripplagesid, jne.

Vahepealses saaliga osas on teostatud põrandavalu, tehakse katuse ehitustöid ja laotakse vaheseinu. Suurenenud saal on juba täiesti aru saadav. Tuuleveski poolses tiivas lõppesid lammutustööd.

Sõlmitud on lepingud mööbli ja köögimööbli tarnijatega. Köögiseadmed paigaldab Metos OÜ Mööbli tarnivad ühiselt A&T Trading OÜ ja Kumer Saag OÜ.

Tabivere lasteaed on nüüd täielikult ehituses

3.07.23

Mai kuu lõpust sai ehitaja rekonstrueerimiseks kätte kogu Tabivere lasteaia hoone. Tiivas, kus veel siiamaani olid lapsed, algasid lammutustööd.

Pildil tagaplaanil olevas tiivas käib juba fassaadi soojustamine ja kohe algavad siseviimistlustööd.

Kõige varasemalt ehitaja kätte läinud tiiba saavad lapsed tagasi septembrikuus, hoone tervikuna valmib aasta lõpuks.

Ka perearst kolib majja tagasi aasta lõpus.

Tabivere lasteaia ehitus püsib graafikus

2.05.23

Rekonstrueerimises oleva hoone osas on teostatud peaaegu kõik lammutustööd ja rajatud välised kommunikatsioonid. Tööd käivad hoone soojustamise ja siseruumide ehitamisega.

Tabivere lasteaed tegutseb suvekuudel Lähte lasteaias "Kiisupere". Tagasi oma majja tullakse septembrikuu alguseks, mil valmib hoone esimesena rekonstrueerimisse läinud tiib.

Tabivere perearst Minija Pääslane kolib juuni algusest ajutiselt aadressile Tuuliku 8, Meie poe II korrusele ning tegutseb seal kuni aasta lõpuni.

Tabivere lasteaia lammutustööd käivad täie hooga

8.03.23

Tabivere lasteaia katlamaja poolses tiivas ja saali ning köögi osas käivad lammutustööd.

Tööd on graafikus ja peagi hakkavad pihta ka trassitööd ja ehitustegevused.

Tabivere lasteaed Rõõmula ehitus võib alata

6.01.23

Tänasel kolmekuningapäeval allkirjastasid ehituslepingu Tartu vald ja Tesron  Ehitus OÜ, millega võivad ehitustööd lasteaiahoones alata! 

„Tabiveres on lasteaia ehitust oodatud juba väga pikalt, oleme kogu lasteaiaperega selleks valmis. Kindlasti ei saa see meile kerge olema, kuna enamus lasteaiast läheb ehitusse ja me peame ühte tiiba ära mahtuma aga ma ei kahtle hetkekski, see on täiesti teostatav. Rõõmula lastele ja personalile tõotab tulla ääretult põnev aasta. Lastevanemalt palume mõistvat suhtumist selles natuke teistmoodi olukorras- lõpptulemus on seda väärt!" sõnas Tabivere lasteaed Rõõmula direktor Kerli Murd. 

Tartu Vallavalitsuse arendusosakonna juhataja Tarmo Raudsepp „Tegemist on 2023 aasta suurima investeeringuobjektiga Tartu vallas. Ehitustööd hoones lõppevad 31.detsembril käesoleval aastal. Ehituse kulgemisest info saamiseks soovitame külastada valla kodulehele avatavat blogi". 

Rekonstrueerimise projekti koostas Eesti Ehitusprojekt OÜ arhitekt Keiu Albi, ehitab Tesron Ehitus OÜ, ehitusjärelevalve Hansaarendus OÜ. Lasteaia rekonstrueerimine läheb maksma 4 013 054,65 eurot.  

Tartu Vallavalitsus sai 513 tuhat eurot toetust "Kohaliku omavalitsuse hoonete energiatõhususe parandamise" meetmest Tabivere lasteaia hoone energiatõhususe parandamiseks. Projekti eesmärk on läbi energiatõhususe suurendamise vähendada kulusid avalike hoonete ülalpidamisele. 

Rekonstrueerimistööde osana saab uued ruumid ka Tabivere perearst.  

Tartu Vallavalitsuse vastuvõtupunkt tegutseb lasteaia rekonstrueerimise ajal Tabivere rahvamajas. 

Fotol: (vasakult) vallavanem Jarno Laur, Tesron Ehitus OÜ esindaja Kaspar Viks, Tabivere lasteaed Rõõmula direktor Kerli Murd.

Tabivere lasteaed Rõõmula 3D mudel, Eesti Ehitusprojekt OÜ