Tööpakkumised piirkonnas

Tabivere Põhikool pakub tööd

Tabivere Põhikool otsib uuest õppeaastast: klassiõpetajat, inglise keele õpetajat, eesti keele ja kirjanduse õpetajat. Kõik 1,0 koormusega ja asenduskohad. CV, haridust tõendavate dokumentide failid ja avaldus saata  piret.siivelt@tabivere.edu.ee 3. juuniks 2019.  Info tel 5213751

Laeva Põhikool pakub tööd

15.05.19

Kui otsid põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd väikeses koolis, siis pakub Laeva Põhikool Tartumaal  alates 2019/2020. õppeaastast tööd:

  • Huvijuhile 0,5 ametikohta
  • Muusikaõpetajale  0,3 ametikohta
  • Ajalooõpetajale 0,4 ametikohta
  • Füüsikaõpetajale 0,2 ametikohta
  • Keemiaõpetajale 0,2 ametikohta
  • Eripedagoogile 0,5 ametikohta
  • Logopeedile 0,3 ametikohta
  • Abiõpetajale 0,5 ametikohta

Konkursil osalemiseks esitab kandidaat kooli e-posti aadressil nadezda.niklus@laeva.edu.ee kirjaliku avalduse, motivatsioonikirja, elulookirjelduse, kandidaadile esitatud nõuete vastavust tõendavate dokumentide koopiad 10.juuniks. Kontakt 522 7263

Tabivere rahvamaja otsib oma kollektiivi administraatorit/perenaist

3.05.19

Tabivere rahvamaja otsib oma kollektiivi rõõmsameelset ja teotahtelist ADMINISTRAATORIT / PERENAIST, kelle tööülesanneteks on rahvamaja külastajate juhendamine, suunamine ja informeerimine, mis puudutavad osutatavaid teenuseid (majutus, ürituste ettevalmistamine, huviringid, jms). Administraatori töö peaeesmärk on osaleda aktiivselt Tabivere rahvamaja igapäevatöös (rahvamaja kultuuriürituste, festivalide, kontsertide, näituste, näitusmüükide, laatade jt kultuuriprojektide korraldamises osalemine). Lisaks kuulub tööülesannete hulka peolaudade ettevalmistamine, lava, rahvamaja kaunistuste ja kujunduste tegemine, jne.

Nõudmised kandidaadile:

  • keskharidus
  • arvutikasutamise oskus
  • hoolikas, vastutus- ja kohusetundlik
  • kasuks tuleb töökogemus kultuuri- või teenindusvaldkonnas

Oled oodatud kui:

  • tunned huvi kultuuri vastu
  • oled avatud suhtleja, viisakas ja taktitundeline
  • oskad suhelda erinevas vanuses inimestega

Omalt poolt pakume:

  • väljaõpet
  • toetavat kollektiivi
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • stabiilset töötasu

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), lapsehoolduspuhkuse asendaja.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga kalev.partelpoeg@tartuvald.ee. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Lisainfo telefonil 50 444 79.

Tabivere rahvamaja võtab tööle puhastusteenindaja

3.05.19

Tabivere rahvamaja on kaasaegne, paljude võimalustega kultuuriasutus. Rahvamajas on head võimalused kvaliteetsete kontsertide, teatrietenduste, huviringide jms tegevuseks. Lisaks on rahvamajas noortekeskus ja majutus.

Ootame oma kollektiivi asjatundlikku ja hoolsat meeskonnaliiget puhastusteenindaja ametikohale.

Töö kirjeldus:

  • Rahvamaja ruumide igapäevane puhastus (saali, wc-d, fuajeed, kontorit, majutust, noortekeskust, jne).
  • Maja ümbruse puhtuse tagamine (s.h. lumekoristus trepilt ja uste eest, libedusetõrje, lehekoristus ja umbrohutõrje)
  • Vajadusel rahvamaja sündmustel osalemine
  • Vastavalt vajadusele sündmuste-eelne ettevalmistus ja -järgne koristus rahvamajas

  • Hoolsus ja puhtus. Oskus märgata puhastamist vajavaid pindu.
  • Kohusetundlikkus
  • Ausus ja korrektsus
  • Hea meeskonnatöötaja
  • Suhtlemisoskus erinevas vanuses inimestega

Ettevõte pakub:

  • Mitmekülgset tööd
  • Tähtajatut töölepingut
  • Stabiilset töötasu

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), täistööaeg.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV  kalev.partelpoeg@tartuvald.ee. Tööle asumise aeg 22.05.2019. Lisainfo telefonil 50 444 79