Lehed sildiga <em>tabiverepõhikoolirek</em>.

Tabivere Põhikooli sarikapidu

Tabivere Põhikool kerkib jõudsalt ning saab iga päevaga aina enam oma lõppkuju. Sarikapidu toimub 17.03.2020 kell 12:00, kuhu on oodatud kõik ajakirjanikud.

Foto:Timo Arbeiter

Tabivere koolihoones käivad seinte ladumistööd

Ilm on kooli valmimist soosinud ja kõige külmakartlikum osa ehitusest, vundamentide rajamine ja tihendamine, on lõpetatud.

Koolihoone kahekorruselises osas käivad teise korruse seinte ladumistööd. Ühekorruseliseks jääv hooneosa on aula ja söögisaali osas juba kaetud laepaneelidega, muusikakooli-raamatukogu-garderoobi osas toimuvad seinte ladumistööd.

Tartu Vallavalitsus on ette valmistamas riigihankeid kooli mööbli ja kooli köögi tehnika soetamiseks.

Foto: Timo Arbeiter

Tabivere põhikooli ehitus on jõudnud spordihooneni

Koolihoone on saanud oma lõpliku kuju ja töödega on jõutud ka spordihoone fassaadini.

Loodame, et Eestis väljakuulutatud eriolukord ja järjest süvenev kriis ei mõjuta ehituse planeeritud käiku, kuid valmis tuleb olla ka negatiivseteks uudisteks.

Foto: Timo Arbeiter

Tabivere põhikooli ehitus on kriisiperioodist hoolimata graafikus

Tööd käivad kõikidel frontidel korraga. Koolimaja köögi sisustamise riigihange on teostatud ja mööbli riigihange on avatud pakkumisteks riigihangete registris. Hetkel valmistatakse ette tehnika hankeid.

Koolihoone fassaadide tulevast väljanägemist on juba praegu võimalik näha koolimaja Saadjärve poolselt otsalt (Pildil pildistaja poolne ots). Seda on näha ka Tartu-Jõgeva maanteelt mööda sõites. Samuti on lõunapoolse külje akende juures juba näha päikese varjestuse sirme, mis aitavad ära hoida klassiruumide ülekuumenemist kevadisel ja sügisesel perioodil.   

Foto: Timo Arbeiter 

Tabivere põhikooli hoone on järjest enam saamas oma lõppkuju

Käesoleval nädalal alustati kahekorruselise osa laepaneelide paigaldusega ja jätkatakse huvikooli ja raamatukogu seinte ladumist.

Foto: Timo Arbeiter

TABIVERE PÕHIKOOL SAI NURGAKIVI

4.detsembril koguneti Tabivere Põhikooli uue õppehoone nurgakivi panekuks.

Tabivere Põhikooli uuele hoonele asetasid nurgakivi vallavanem Jarno Laur, abivallavanem Tarmo Raudsepp, kooli direktor Piret Siivelt, AS Tartu Ehituse tegevjuht Alar Loo, AS Tartu Ehituse projektijuht Üllar Juhanson, hoone arhitekt Ott Alver Arhitekt Must OÜ ja hoone sisearhitekt Kadi Karmann T43 Sisearhitektid OÜ.

Kõne pidasid nii vallavanem, ehitaja, kooli direktor ning ka kooli hoones tegutsema asuvad Tabivere raamatukogu direktor Anne Aunap ja Tabivere Huvikooli direktor Liia Koorts.

Nurgakivisse asetatud silindrisse pandi tänane Postimees, novembri Tartu valla Kuukiri, Tartu valla 2020 aasta kalender, Tabivere Põhikooli endise õppehoone droonifoto, mälupulgal ehitusprojekt, mõned eurod, paar laste soovi ning pealtvaatajate nähes silikooniti silinder kinni ja asetati pidulikult nurgakiviks.

Õppetöö uues hoones, mis on kavandatud arhitektibüroo, osaühing Arhitekt Must poolt, algab 01.09.2020

Tabivere Põhikool saab nurgakivi

Tabivere Põhikooli uus õppehoone saab nurgakivi 04.12.2019 kell 12:00

Foto: Raiko Allik

Tabivere Põhikooli vundament kerkib

Tabivere Põhikooli uue õppehoone vundamendi ehitustööd on saanud alguse. Vana koolihoone lammutusjääkide purustamine lõpeb järgmisel nädalal.

Tabivere Põhikooli lammutustööd on lõppenud

Tabivere põhikooli uus õppehoone hakkab kerkima. Toimunud on esimene vundamendi taldmike valamine.

Lisaks toimub objektil lammutatud koolimaja betooni purustamine ja trasside ehitus.

Foto: Timo Arbeiter

Tabivere Põhikool saab uue ilme

 

Tabivere põhikooli uue õppehoone arhitektuurikonkursi võitis pealinna arhitektuuribüroo, osaühingu Arhitekt Must kavand «Galerii», mis seob uue maja kooli praeguse spordihoonega. Kokku esitati kuus kavandit, millest selgemalt tõusid esile kolm. Võidutöös oli kõige rohkem arvestatud valla poolsete ettepanekutega.

 

Varasemaid lugusid, mis on seotud kooli rekonstrueerimise plaanidega saad lugeda:

http://bit.ly/2N9W9yR

http://bit.ly/2pTyMBF 

http://bit.ly/3646PaU

http://bit.ly/33WUW4J

http://bit.ly/31GIQeO

http://bit.ly/2odrh8i

http://bit.ly/348gv2H

Tartu vald ja AS Tartu Ehitus digiallkirjastasid Tabivere Põhikooli rekonstrueerimise lepingu

Täna kell 15:00 allkirjastasid Tartu vald ja AS Tartu Ehitus Tabivere Põhikooli hoone juures rekonstrueerimise lepingu.
Tabivere Põhikooli hoone juures digiallkirjastasid täna vallavanem Jarno Laur ja AS Tartu Ehituse tegevjuht Alar Loo lepingu, millega saavad veel sel nädalal alguse koolihoone ehitustööd. Enne allkirjastamist tutvustasid kõik kohalolijad end teineteisele ning peale allkirjastamist lepiti kokku juba edasiste käikude kulgu.

Tartu abivallavanema Tarmo Raudsepa sõnul on tema antud projektiga olnud seotud juba 5 aastat, nüüd on lõpuks jõutud sinnamaani, et leping on allkirjastatud ja lammutus- ning ehitustööd võivad alata.

Tabivere Põhikooli vanim õppehoone on lammutatud

Tabivere Põhikooli juures tehtud droonifotodel näitab sügis end oma kõige värvikamast poolest. Vaade on lausa imeline. Tänaseks on kõige vanem õppehoone lammutatud, uuem õppehoone läheb veel lammutamisele.

Foto:Timo Arbeiter

Tabivere Põhikooli lammutustööd on täies hoos

Tabivere Põhikooli vanim koolihoone on lammutatud ning käimas on uuema hoone lammutustööd. Tabivere Põhikool tegutseb Tabivere alevikus asenduspindadel. 

Õppetöö uues koolihoones algab 2020 sügisel.

Foto:Timo Arbeiter

Näitan: 13 tulemust.
Elemente lehe kohta20
of 1