« Tagasi

Uued Omniva pakiautomaadid Lähte alevikus ja Raadi alevis on avatud!

Omniva paigaldas koostöös Tartu Vallavalitsusega 2 uut pakiautomaati Tartu valda: Lähte alevikku, Poe tn 4/3 ja Raadi alevisse Kaupmehe tn 2. Nüüd saab pakke saata Omniva pakiautomaatidesse Eestis, Lätis ja Leedus, postkontoritesse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L (39x64x38cm) suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Pakiautomaate tühjendatakse esmaspäevast laupäevani kell 8 hommikul.

Aktiivsete e-ostlejate jaoks pakub pakiautomaat asukohalähedast pakkide saatmise/saamise võimalust. Ka eraisikuna saab osaleda e-kaubanduses: meil kõigil on kodus asju, mida enam ei vaja. Uuele ringile saadetav asi teeb rõõmu saajale ja on rahatark otsus müüjale ning paki saab saata pakiautomaadi abil üle Baltikumi. Jalavaeva ja sõiduaja vähendamiseks saab nüüd e-poest kiirelt ja mugavalt tellitud kaubad kätte. Vajadusel saab pakiautomaadi abil toote ka tagastada. 

Omniva pakiautomaadid asuvad õues ja on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Fotol:Raadimõisa pakiautomaat

Tekst ja foto: Omniva