Teade Tabivere piirkonna inimestele!

Seoses Tabivere Sotsiaalkeskuses avastatud koroonaviiruse nakatumisega, sõltub meist kõigist koroonaviiruse edasine levik. Lähikontaktide vältimine aitab kaasa viiruse leviku peatamisele. Lähedastega kontakti hoidmiseks pigem helistage, ärge minge üksteisele külla. Ka "korraks läbiastumine" võib levitada viirust. Vaid nii saame viiruse levikut vähendada ja hakata naasma tavapärase elurütmi juurde.

Tartu vallavanem Jarno Laur palub Tabivere inimestel võtta soovitust olla kodus ja võimalikult vältida kontakte väga tõsiselt. Oht nakkuskolde tekkimiseks on suur. Ainus viis seda vältida on enesedistsipliin ja kontaktide piiramine miinimumini.

Tekkinud olukorra tõttu on ennetava meetmena  ajutiselt suletud samas hoones tegutsev Tabivere Lasteaed. Seni kahe valverühmaga tegutsenud lasteaed suleti esialgu perioodiks 06.04-12.04.2020, kuid jääb suletuks ka järgmisel nädalal.  Sel perioodil on võimalik lastehoidu vajavatel Tabivere peredel viia terved lapsed Lähte lasteaed Kiisupere valverühma. Lähte lasteaia valverühma saavad vajadusel lapsi tuua ka seni Lähte lasteaia teenust kasutanud pered. Siiski kehtib endiselt soovitus jätta lapsed võimaluse korral koju.

Lähed välja, levitud viirust. Püsi kodus!