Tartu valla talimänge asus juhtima spordikooli võistkond

13. veebruaril toimusid Lähte spordikeskuses valla talimängude I etapi võistlused. Kavas oli murdmaasuusatamine, kiiruisutamine ja noolevise.

Murdmaasuusatamise laste distantsidel olid vanuseklasside kiiremad tütarlastest Miina Kommusaar, Celia Raja ja Getter Somelar ning poistest Joosep Kommusaar, Henri Tarv ja Tauri Lill. Naistest võitis esikoha Keiu Oras ja meestest Kermo Tarv. Seenioride klassi paremateks olid Jaana Lukanen ning meestest Tõnu Põldma. Kokku käis suusarajal võistlemas 67 suusatajat. Võistkondlikult oli suusatamises parim vallavalitsus/ volikogu võistkond.

Lähte uisurajal käis võistlemas 74 uisutajat. Tütarlaste vanuseklasside paremad olid Miina Kommusaar, Annabel Sarapuu ja Sanne Laas ning poistest Siim Sander Vaher, Johannes Visk ning Hendrik Visk. Naisvõistlejatest olid uisuraja kiiremad Estrit Aasma ning meestest Rauno Laumets. Seenioridest olid paremad uisutajad naistest Jaana Lukanen ja meestest Agu Laas. Võistkondlikult võitis uisutamise spordikooli võistkond.

Nooleviskes olid teistest täpsemad spordikooli võistlejad koosseisus Agu Laas, Toomas Proovel, Valeri Rubeika, Kristi Usin ja Ats Kukk. Teise koha saavutas OÜ Same ning kolmanda koha Raadi Lasteaed Ripsik võistkond.

Üldkokkuvõttes asus talimänge juhtima spordikooli võistkond 71 punktiga. Järgnevad OÜ Same 69, vallavalitsus/volikogu 65, Raadi Lasteaed Ripsik 60, Lähte Ühisgümnaasium 57, Laeva küla 55, Kaiavere/Vudila 51, Kõrveküla Põhikool 48 ja Maarja-Magdaleena Põhikool  võistkond 31 punktiga.

Kui viirus lubab, siis järgmised etapid toimuvad märtsikuus.

Võistluste peakohtunik: Toomas Rosenberg