Tartu vald müüb enampakkumise teel Siilu kinnistu

Tartu Vallavalitsus võõrandab elektroonilisel enampakkumisel Tartu vallale kuuluv Siilu kinnistu, asukoht Tartu maakond, Tartu vald, Maarja-Magdaleena küla, registriosa 5667250, pindala 1545 m2, sihtotstarve üldkasutatav maa 100%, alghinnaga 1000 eurot.

Müügileping sõlmitakse pärast enampakkumise võitja kinnitamist vallavalitsuse poolt. Müügileping tuleb sõlmida ühe kuu jooksul alates võitja kinnitamisest.

Kui kõrgeima pakkumuse teinud osaleja loobub müügilepingu sõlmimisest või kui müügilepingut ei sõlmita kuu aja jooksul, kaotab kõrgeima pakkumuse teinud osaleja õiguse lepingut sõlmida ja vallavalitsus tunnistab enampakkumise nurjunuks.

Ostuhind tuleb tasuda täies ulatuses Tartu Vallavalitsuse arvelduskontole nr EE441010102017096005 SEB pank hiljemalt notariaalse müügilepingu sõlmimisele eelneval päeval.

Ostja tasub kõik tehinguga seotud notaritasud.

Müügihinnalt tasub müüja elektroonilise oksjoni korraldamisega seotud kulud.

Müüdud vara antakse üle ostja otsesesse valdusesse ühe nädala jooksul pärast notariaalse müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimist.

Enampakkumisel osalejatelt ei nõuta osavõtumaksu ja tagatisraha.

Vaata enampakkumist SIIT

Lisainfo: