Tartumaa Ärinõuandla kutsub Tartumaa toidutootjaid ja -pakkujaid õppereisile Põhja-Leetu

Tartu Ärinõuandla kutsub Tartu maakonnas tegutsevad väikeseid turismiettevõtjaid ja toidutootjaid, -pakkujaid* õppe- ja kontaktreisile Põhja-Leetu, 12.-15.oktoober 2021.

Reisi jooksul külastatakse mitmeid põnevaid ja õpetlikke turismiatraktsioone, heidetakse pilk erinevatele turismiteenustele, sh:

* atraktiivsemad, tegusamad muuseumid

* jalutuskäik puuvõrarajal Anykščiais, mis on esimene omataoline Baltikumis ja Ida-Euroopas,

* erinevad majutusvõimalused mõisast maaturismihotellini,

* ekskursioonid külastatavates linnades,

* kohaliku toidu-joogi degusteerime, sellega seotud lood, sh kohaliku õllepruulikoja külastus

Vaata täpsem programm ja registreerumine Tartu Ärinõuandla kodulehel https://arinouandla.ee/.../tartumaa-turismi-ja.../

Registreerimise tähtaeg 1. oktoober. NB! Kohtade arv on piiratud.

Hind osaleja kohta 179 EUR, sh toitlustus, majutus, atraktsioonid, transport.

*Kuni 9 töötajaga Tartu maakonnas registreeritud ettevõtted.

NB! Õppereisile pääseb vaid COVID- tõendiga, ehk kas kinnitus COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta (180 päeva jooksul), koroonapassiga (vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav dokument) või negatiivse testitulemuse esitlemisega (kiirtest või PCR test).

Õppereisil osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.