Katrin Sisask pälvis aasta vabatahtliku tiitli

Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Maakondlike arenduskeskuste võrgustik ja Eesti Vabariigi Presidendi kantselei tunnustas 2022. aasta kodanikuühiskonna tegijaid. Aasta vabatahtliku tiitli pälvis Tartu vallast Katrin Sisask.

"Eesti patrioodina võtta vastu tunnustus President Alar Kariselt on ülimalt võimas! Tänan kõiki, kes on olnud minuga sel teekonnal. Kes on mind inspireerinud, kellega koos oleme mõtisklenud ja kõik need mõtted ka teoks teinud. Kellega koos oleme naernud ja oma töö vilju maitsnud. Aga tänan ka neid, kellega koos olen nutnud ja kes on andnud mulle jõudu ja lootust alati edasi minna. Üksi ei ole võimalik teha seda mida meie oleme teinud - kasvada kokku kogukonnaks. Ära kunagi unusta seda väikest last, kes elab sinu sees. Seda last, kes usub, et kõik inimesed on õnnelikud ja head" sõnas Katrin Sisask.

Lisaks vabatahtlikule tegevusele on Katrin Tartu valla Kuukirja toimetaja ning NOVA komisjoni koordinaator.

Vallavanem Jarno Laur „Imetlen Katrini energiat kõige ettevõetuga toime tulla. Äksi on saanud Tartumaa aasta külaks just selliste, väga aktiivsete sädeinimeste tõttu. Natuke sellest Katrini tunnustusest kuulub ilmselt teistelegi Äksi aktiivsetele inimestele, sest seal viimastel aastatel toimunud aktiivsuspuhang on paljude aktiivsete inimeste ühistöö, kus üks sütitab teist ning sünergias sünnivad suured asjad."

Palju õnne Katrin, ikka jõudu ja tegutsemistahet!

Foto: erakogu