Algas Kõrveküla-Lähte riigimaantee katte taastusremont

Hea liikleja!  Pane tähele, et AS Tref alustab esmaspäeval, 20.juunil teekatte taastusremonti Kõrveküla-Lähte riigimaanteel (kaardil märgitud lõigul).
 
AS Tref teostab Transpordiameti tellimusel Kõrveküla - Lähte km 0 - 1,00 Vasula teel Jõhvi maantee ristist kuni Kõrveküla kooli juures oleva Sinilille tänavani olemasoleva sõidutee katte uuendamist. Soovitatav on kasutada alternatiivseid marsruute.
 
20.06-21.06 alustatakse freesimistöödega.
20.06 tööde teostamisel Jõhvi maanteest kuni Linnu tänavani on suletud Vasulasse suunduv suund ning liiklus on suunatud ümber Kruusa ja Hariduse tänavate kaudu.
21.06 Tööde teostamisel Linnu tänavast kuni Sinilille tänavani toimub liikluse reguleerimine ühes sõidusuunas. Esineb liiklusseisakuid.
 
22.06 kuni 29.06 teostatakse lokaalseid parandustöid, liiklus toimib kahes suunas, kuid esineb hetkelisi takistusi ja seisakuid.
 
30.06 kuni 13.07 teostatakse uue asfaltikihi paigaldust ning seoses sellega on taaskord liiklus ühes suunas reguleeritud ning esineb seisakuid.
 
13.07 alates ehitatakse peenraid ning markeeritakse, liiklus toimib kahes suunas, kuid esineb hetkelisi takistusi ja seisakuid.
 
Tööde teostaja on AS Tref
Asso Kruusimägi
5154501