Gordoni perekool algab juba 24.11.2019 - KOHAD TÄIS!

Gordoni perekool on suhtlemiskoolitus lapsevanemale, kellel on tekkinud mõningased mured ja küsimused seoses laste kasvatamise ja peresuhetega. Koolitus on suunatud eelkõige Tartu valla sissekirjutusega inimestele, kellel on võimalik osaleda kõigil koolituspäevadel.

Esimene koolitus toimub juba 24.11.2019 Lähte Noortekeskuses algusega kell 13.00-16.30.

Koolitused toimuvad 24.11.2019-19.01.2020 igal pühapäeval v.a 29.12.2019

Gordoni perekooli saab registreerida end Tartu valla lastekaitsespetsialistide juures:

Koolituse tasub 100% Tartu vald. Kiirusta. Kohtade arv on piiratud!

Käsitletavad teemad:

• kuidas tulla toime lapse jonniga
  • kuidas ennast vanemana kehtestada nii, et suhted ei saaks kahjustada
  • kuidas last kuulamise abil rahustada
  • kuidas seada piire ja koduseid reegleid nii, et pereliikmed neid järgiksid
  • kuidas ära hoida ja lahendada konflikte pereliikmete vahel
  • kuidas vanemana jaksata ja enda vajaduste eest seista

Perekoolis õpitakse praktilise harjutamise, olukordade läbi proovimise, kogemuse jagamise, lühiloengute, rühmatööde ning arutelude abil. Koolituse läbinud vanem oskab tugevdada ja taastada kontakti oma lapse ning pereliikmetega ning lahendada igapäevaseid suhtlusolukordi suhteid kahjustamata ja võimu kasutamata. Õpitavateks oskusteks on aktiivne kuulamine, kehtestamine, konflikti lahendamine. Gordoni perekool rõhutab karistamise negatiivseid tagajärgi ja ebaefektiivsust ning annab vanemale toimivad alternatiivid. Gordoni perekool sobib igas vanuses laste vanematele ja ka lastega töötavatele spetsialistidele.

Lähem info: sinamina.ee/ee/koolitused/gordoni-perekool/