7. oktoobril toimub noortekonverents Lahe koolipäev 2021

Juba 7. oktoobril toimub Alexela kontserdimajas taas Eesti suurim noortekonverents Lahe Koolipäev.

Viimased kaks aastat on meie kõigi jaoks toonud muutusi ja kohandumist. Oleme pidanud harjuma uute olukordadega ning muutma enda rutiine. Nendest mõtetest jõudsime Laheda Koolipäeva tiimiga teemani, mis aitab meil olla edukad olenemata ümbritsevast maailmast, nii saigi noortekonverentsi teemaks: "Kuidas jõuda kohale?"

Noortekonverentsi Lahe Koolipäev osalustasu noore kohta on 45€. Ootame osalejaid alates 13. eluaastast.

Osalustasu sisaldab:

• Läbimõeldud ja sisukat noortekonverentsi programmi – lavale astuvad 8 Eesti oma valdkonna tipptegijat, kes jagavad enda lugu ja inspiratsiooni, kuidas ka sina oma unistusteni jõuad.
  • Terve päeva toitlustust – hommiku-, lõuna- ja õhtusöök.
  • Võimalust suhelda partneritega – tutvuda ülikoolis õppimise võimalustega, leida endale praktikakoht ettevõttes.
  • Mitmeid üllatusi ja loomulikult palju uusi tutvusi.

Registreerimine on avatud kuni 17. septembrini 2021.

Soeta pilet noortekonverentsile siit.

Konverentsi eesmärk on pakkuda noortele üks unistuste koolipäev, mis oleks täis naeru, uusi sügavaid ideid, tutvusi ning huvitavaid teadmisi. Soovitakse tuua noorteni teemasid ja valdkondi, millega koolis ei tutvuta, ning seeläbi suurendada noorte ettevõtlikkust oma mõtete realiseerimisel.

Kõikide küsimuste korral võite julgelt pöörduda müügijuhi Märteni poole e-aadressil m2rten@noortekonverents.ee või telefonil 5692 1144.