« Tagasi

Tartumaa noorsootöö tänusündmusel pälvisid tunnustuse Maarja-Magdaleena ja Laeva Noortekeskused

05.02.2021 toimus Luunja jõesadamas Tartumaa noorsootöö tänusündmus, mida korraldasid MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus ning Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus.
 
Pidulikul vastuvõtul anti üle 13-le maakonna noortekeskusele Tervist edendava noortekeskuse märgis. TENK noortekeskuste võrgustiku loomine on pilootprogramm, mis on ainulaadne kogu maailmas.
 
Noorsootöötajaid tervitas Luunja vallavolikogu haridus-ja noorsootöökmisjoni esmees Indrek Kärner. Üles astusid Luunja kitarriringi õpilane Jaan Joakim Sööt ning Silver Ulvik ja sõbrad tegid, kes tegid meeleoluka ja vaatemängulise show. Kapteni Keldri kokk Alexander Mathias Saage tutvustas ilmastikule sobivat menüüd ja meenutas enda osalemist Luunja noorsootöös. Õhtujuht Urmas Lass hoidis sündmust koos ning pärast tordi söömist sai iga külaline kaasa kodutee kingituse, mille pani välja Luunja valla tuntum ettevõte Grüüne Fee.
 
Täname südamest kõiki, kes ekstreemsetes tingimustes toimuvat sündmust külastasid ja selle korraldusse panustasid.
 
Tartu vallast pälvisid tervist edendava noortekeskuse tiitli Maarja-Magdaleena ja Laeva Noortekeskused. Palju õnne!
 
Tekst: Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus
Fotol vasakult: Tartu valla noorsootöötajad Anne-Liis, Carmen, Triinu, Karmen, Marianne ja noorsootöö spetsialist Kristel
Foto: Tiit Hellenurm