Tartu vald kogub andmeid elanike poolt kasutatavate kuuride kohta

Tartu vallale kuulub üle kogu valla maid, millel paiknevad kohalike elanike poolt kasutatavad kuurid, garaažid, laudad jms. Vald on ette võtnud projekti, mille eesmärgiks on välja selgitada nende hoonete säilitamise vajadus ning korrastada hoonete kasutamist. Selleks palume kõikidel, kes kasutavad ruume valla maal olevates hoonetes või soovivad ruume kasutada, anda endast märku. Võimalusel esitada info olemasolevate ostu-müügi lepingute, rendilepingute ja muude ruumide kasutamise õigust tõendavate dokumentide kohta. Ruumide kasutamiseks sõlmitakse rendilepingud eelisjärjekorras nendega, kelle ruumide kasutamise õigus on dokumentaalselt tõendatud. Rendilepingute oluliseks tingimuseks on ruumide, hoone ja hooneümbruse maa korrashoid ning heaperemehelik suhtumine. Rendilepingu sõlmimiseks ning lisainfo saamiseks võtke ühendust Tartu valla maakorraldajaga aadressil mari.niine@tartuvald.ee või telefonil 526 5519.