Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkond kutsub kogukondade arendamise veebiloengule

Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kogukonnatöö lektor ja sotsiaalse innovatsiooni teadur Dagmar Narusson räägib veebiloengus kogukondade olulisusest muutuvas maailmas.

Veebiloeng "Kogukondade piiritlemine, arendamine ja säilenõtkuse märkamine" toimub 13. mail kell 11.00-12.00 ning kõigile registreerunutele saadetakse videoülekande link enne loengu toimumist. Loe lähemalt loengu kohta ning registreeru SIIN

Dagmar Narusson on õppejõud ka Tartu Ülikooli uuel magistriõppekaval "Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu".

Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkond pakub mitmeid paindliku õppevormiga õppekavasid nii rakenduskõrghariduse, bakalaureuse- kui ka magistriõppekavade alusel ning ennast saab täiendada õigusteaduse, ühiskonna toimimise, majanduse ja ettevõtluse ning õpetajahariduse teemadel. Seejuures saab olenevalt erialast valida õppekohaks Tartu, Tallinna, Pärnu või Narva.

Täiskoormusega õppimine on ka täiskasvanud tudengi jaoks tasuta. Mõnel erialal on võimalik õppida osakoormusega õppes, mille õpe on tasuline.

Tutvu kõikide TÜ sotsiaalteaduste valdkonna paindlike õppekavadega lähemalt veebilehel SIIN

Vastuvõtt Tartu Ülikooli bakalaureuseõppesse algab 18. juunil, magistriõppe vastuvõtt juba käib. Avaldusi saab esitada kuni 1. juulini 2020