Ivar Feiman – pikaajaline päästja ning korstnapühkija pälvis Eesti Punase risti medali

President Kersti Kaljulaid andis 2021. aastal riikliku teenetemärgi 152 inimesele, selle arvuga ületab ta oma eelmise aasta suurusjärku. Sel aastal tuli üks riiklik teenetemärk ka Tartu valda. Palju õnne!

Eesti Punase Risti medali pälvis:
Ivar Feiman – pikaajaline päästja ning korstnapühkija. On andnud suure panuse Eesti elanike turvalisusesse. Eesti kõrgeima, V taseme korstnapühkija-meistrina õpetab ta selle eest tasu saamata välja uusi korstnapühkijaid, andes neile edasi meistriteadmisi.

Ivar Feiman on Tartu vallas tegutsev korstnapühkija meister, kes on korstnapühkija ametit pidanud Eesti Vabariigi algusaastatest peale, töötades täiskohaga Jõgeva Päästeameti komandos juba 26 aastat, millest 25 aastat on ta olnud meeskonna vanem.

Ivar Feimaniga tegime lähemalt tutvust juba 2019 aasta detsembris, kui avaldasime loo pikaajalisest korstnapühkijast valla Facebooki lehel SIIT