Tartu vald tänas ja tunnustas valla arengusse panustajaid

"Aega ei saa näha. Hea õnne korral õnnestub Sul vaid tajuda, kuidas päevadest saavad ööd, nädalatest kuud ja kuudest aastad. Kogu selle meeletu liikumise keskel otsib inimene aga - seisukohta. Ajal on seisukohast ükskõik.. Aga inimesele on seisukoht mõtte aluseks - mõttest sünnib idee ja ideest teostus. Iga tehtud tegu jätab jälje ajalukku. Mõni suurema, mõni väiksema - aga neist jälgedest saab Meie Lugu. "

23.veebruaril toimus Tartu Vallavolikogu esimehe ja vallavanema Eesti Vabariigi 105.aastapäeva vastuvõtt "Aeg ja liikumine" Kõrveküla Spordihoones, kuhu kogunesid Tartu valla hallatavate asutuste töötajad, et üheskoos vaadata tagasi möödunud aastale ning tänada ja tunnustada just neid inimesi, kelle jälgedest on saanud Meie, Tartu valla, lugu.

Tartu vald tunnustas:
  • Aasta ettevõtlustegu - Terminal Oil
  • Aasta noorte valdkonna tegu - Lähte Noortekeskuse juhataja Liisi Ilves
  • Aasta kultuuri- ja kogukonnatöö edendaja - Katrin Sisask
  • Aasta Kultuuritegu - Tantsuõhtud Kõrvekülas Väägvere Pasunakoori ja sõpradega.

Tartu vallas on ohtrasti inimesi, kes oma igapäevaste mõtete ja tegudega annavad Tartu vallale näo ja südame. Nemad kujundavad läbi oma igapäevatöö Tartu valla tulevikku. Õpetades, sõidutades, eest vedades, õigel ajal toetades ja õigel ajal naeratades.

Tartu vald tänas:
  • Ele Sonn
  • Meeli Kruus
  • Anita Priks
  • Rein-Lembit Taniloo
Esinesid:
  • Claudia ja Chaterine Valge Tartu Valla Muusikakoolist, klaveril saatis Ele Sonn.
  • Baleriin Maria Engel.
  • Henri Aruküla led-saksofoni show

Tänuõhtu lõpetas Curly Stringsi kontsert.

Aitäh, hea Tartu valla kodanik, et panustad, arendad, märkad ja tunnustad!

Foto: Siim Tiirik