Vallavalitsuse 17.novembri istungi kokkuvõte

• Seati isiklik kasutusõigus Tartu valla kasuks Aovere külas asuvale Lubjamäe tee kinnistule.
  • Seati sundvaldus munitsipaalmaale Lombi külas asuvale Allika tee L1.
  • Seati sundvaldus munitsipaalmaale Raadi alevis asuvale Keskuse tee 11, Mõisa allee L1//Mõisa puiestee L2// Mõisatamme tänav L1// Mõisavälja tänav L1.
  • Seati sundvaldus munitsipaalmaale Kõrveküla alevikus asuvale Metsvitsa ja Kaasiku tänav L2.
  • Seati sundvaldus munitsipaalmaale Raadi alevis asuvale Nõlvakaare haljak, Stardiraja tn 2, Nõlvakaare tänav L4 ja Nõlvakaare tänav L2
  • Seati avalikes huvides vajaliku sidevõrgu talumiskohustuse kehtestamiseks sundvaldus Tammistu külas asuvale Tammistu külatee L1.
  • Väljastati ehitusluba Kõrveküla alevikku, Nurga maaüksusele ehitise (ärimaja) püstitamiseks
  • Väljastati ehitusluba  Kärevere külla, Soosuu maaüksusele ehitise laiendamiseks
  • Väljastati ehitusluba  Lammiku külla, Tuuleveski maaüksusele puurkaevu rajamiseks
  • Väljastati ehitusluba  Taabri külla, Rahksaare maaüksusele päikeseelektrijaama püstitamiseks
  • Lõpetati detailplaneeringu koostamine ja tunnistati kehtetuks Tartu Vallavalitsuse korraldus Vahi alevikus asuva Jõhvi-Tartu-Valga maantee, Tartu-Vahi maantee ja Vana-Narva maantee vahelise ala detailplaneeringu I etapi idaosa.
  • Võeti vastu Raadi alevis asuva Koidutähe tn 4 maaüksuse detailplaneeringu ning suunati see avalikule väljapanekule.
  • Avaldati arvamust Kaasiku Vesi OÜ hinnataotluse kohta.
  • Maksti välja korteriühistule toetus (Vesneri külas asuvale Pargiääre korteriühistule).
  • Maksti välja lorteriühistule toetus (Laeva küla Masti tee 6 korteriühistule).
  • Otsustati korraldada vallavara võõrandamiseks enampakkumine.
  • Avatud hankemenetluse „Laeva-Valmaotsa kergliiklustee ehitamine" (riigihanke viitenumber 236139) pakkuja edukaks tunnistamine ja pakkujaga lepingu sõlmimine.
  • 2022. aasta vallaeelarve reservfondist eraldati:
  1. Lähte ÜG jõuluballi korraldamiseks 450 eurot.

PROTOKOLL