Tartu vald alustas Keskuse tee kõnnitee ehitusega

Sama töövõtu osaks on Pargi tänava ja kõnnitee ehitus lõigus Mõisapiiri ja Keskuse tee, kus seni on ühendus puudunud. Koos kõnniteedega rajatakse ka tänavavalgustus ja -haljastus ning vajalikud trassid. Töid teostab Tartu Valla Kommunaal, projekteeris KLM Projekt OÜ. Rajatav kõnnitee ühendab kergliiklusteede võrgustikuga ka äsja Keskuse teele arendajate rajatud kõnniteed.

Vallavanem Jarno Laur: „Keskuse teele on tekkimas arvestatav elanikkond, sest peatselt valmivad uued elumajad, samuti on toonud liiklust juurde pood. Ehitus muudab Keskuse tee turvaliseks kergliiklejatele, samuti aitab muuta autoliiklust sujuvamaks Pargi tänava ühendamine Keskuse teega. Jätkame ka seda joont, et tänavaruumi lisanduksid puud ja muu haljastus, mis muudab liiklusruumi hubasemaks ja kenamaks."