Tartu vald liitus Sotsiaalministeeriumi projektiga „Vabatahtlike kaasamise koostöömudeli rakendamine hoolekandesüsteemi"

"Liitusime projektiga, et saada lisavõimalusi meie valla eakatele. See lisavõimalus leiab vabatahtlikud, kes on seltsiks eakale, et vähendada üksindustunnet.  Projekti saame oma vallas tööle nii, kui iga valla elanik mõtleks kaasa, kas tema eakal lähedasel on piisavalt seltsi ja tuge. Käesolev projekt võimaldab üksinduse probleemi vähendada aga seda ainult sellisel juhul, kui pereliikmed julgevad sellele toetusele anda. Palun kirjutage meile, kui teie perel oleks sellisest projektist kasu. Märkame! " kommenteerib projektiga liitumise tagamaid sotsiaal- ja haridusosakonna juhataja Anne Aleksejev.

Projekti info:
  • Projekt kestab kokku 26 kuud ja on Sotsiaalministeeriumi tellimus.
  • Projekti viib ellu MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant.
  • Projektiperioodil on võimalik toetada vähemalt 1800 eakat või täiskasvanud erivajadusega inimest üle Eesti.
  • Tegevused viiakse ellu igas maakonnas, kokku vähemalt 60 kohalikus omavalitsuses.

Lisainfo SIIT