30. augustist muutub bussiliini nr 7 marsruut ja peatused Tartu valda jäävas osas

Alates 30.augustist ei peatu bussiliin nr 7 enam Mõisavärava bussipeatustes ning ei läbi enam Kaupmehe tänaval olevaid peatuseid (Pärna ja Kaupmehe), mis jäävad Pärna allee majade poole.

Kui seni sõitis buss Vahi alevikku Roosi tänavalt keerates vasakule Muuseumi teele ning sealt Narva maanteele, siis 30. augustist alates keerab buss Roosi tänavalt paremale ja sõidab Vahi alevikus Kaupmehe tänavale Raadiraja ja ERMi tänava kaudu. Buss nr 7 hakkab läbima uusi peatusi ERMi, Raadiraja ja Nõlvakaare, mille on rajanud Tartu vald. Läbimata jäävad peatused ERM (linnas olev peatus) ja Mõisavärava.30. augustist muutuvad mitmete liinide väljumisajad sagedasemaks.

Täpsemalt saab muudatusi vaadata https://web.peatus.ee/ reisiplaneerijast. Graafikumuudatused kajastuvad ka bussipeatustes, veebis ja nädala lõpus ilmuvates teatmikes.

Lisainfo: Tartu Linnatranspordi ühistranspordi peaspetsialist Madis Oona, madis.oona@tartulv.ee, tel 736 1129.