1. juunil tähistatakse Jääaja Keskuses lastekaitsepäeva!

Kõikidele kuni 15- aastastele lastele on Jääaja Keskusesse sissepääs tasuta!

Lastekaitsepäeval toimuvad ka parvesõidud Saadjärvele. Parvesõit Saadjärvel pakub maalilisi loodusvaateid ja põnevaid elamusi! Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest.

Parvesõidu kestuseks on 55 minutit ning parv väljub kell 13:00, 15:00 ja 17:00. Parvesõidule lubatakse korraga kuni 10 inimest. Soovitame parvesõidu soovist anda eelnevalt teada info@jaaaeg.ee või telefonil 5911 3318.

Avatud on ka maalilise Saadjärve vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Kohvikus on buffet, laia valikuga lastemenüü ja a la carte menüü. Arvestada tuleb kuni 50% täitumuse nõudega ja ühe laudkonna suurus tohib olla maksimaalselt 6 inimest.

1. juunil on Jääaja Keskus ja Jääkaru kohvik avatud kell 11:00-18:00. Tule koos perega ja veeda vahva lastekaitsepäev Jääaja Keskuses!

Jääaja Keskuses järgitakse ka kõiki teisi Terviseameti soovitusi Teie ohutuks külastamiseks.