Tartu vald kinkis uutele vallaelanikele korduvkasutatavad maskid

Tartu vald kutsus aasta lõpus kampaaniaga „Olete meie kallisvara – registreeru Tartu valla elanikuks!" kõiki kodanikke ülesse registreerima end Tartu valla elanikuks. Tartu valla elanike register täienes 90 inimese võrra, kellele Tartu vald kinkis Softmed korduvkasutavad maskid. Maskid saatsime kõigi uute elanikeni posti teel. „Iga valda registreeritud elanik on oluline. Tartu valla elanikuks registreerimisel hoolitsed enda, oma alaealiste laste ja eestkostetavate elukoha aadressi õigsuse eest rahvastikuregistris. Nii saame langetada õigeid otsuseid ja kujundada lasteaia- ning koolivõrku vastavalt nõudlusele. Seetõttu tasub end Tartu valda sisse kirjutada" sõnas vallavanem Jarno Laur.

Korduvkasutavad maskid jõuavad kõigi abivajajateni Tartu vallas

Eesti riik eraldas kohalikele omavalitsustele korduvkasutatavad maskid, mis on mõeldud abi ja toetust vajavatele inimestele. Tartu valla sotsiaalosakonna töötajad suhtlevad jooksvalt kõigi toimetulekutoetuse saajatega ning annavad teada korduvkasutatava maski saamise võimalusest. „Jagame maske ka neile valla elanikele, kes täna otseselt meie sotsiaalosakonnaga ühenduses ei ole aga vajaksid abi seoses maskidega. Kui sa tead kedagi, kes vajaks neid või sooviksid ise maski, siis võta julgelt ühendust Tartu valla sotsiaaltööspetsialisti Anne-Mai Otiga, kes tegeleb maskide jagamisega" ütles Tartu valla sotsiaal- ja haridusosakonna juhataja Anne Aleksejev.

Olete meie kallisvara – hoia.me üksteist ja märkame abivajajaid!