Tartu valla üldplaneeringu ja üldplaneeringu KSH aruande eelnõu avalikud arutelud

Tartu Vallavalitsus korraldas üldplaneeringu ja KSH eelnõu avaliku väljapaneku ajavahemikul 21.09.-21.10.2020.

Kutsume osalema avalikel aruteludel, mis toimuvad:

• 23.11 Tabivere rahvamaja
  • 24.11 Laeva kultuurimaja
  • 25.11 Jääaja keskus (Äksi)
  • 30.11 Maarja-Magdaleena rahvamaja
  • 2.12. vallamaja (Kõrveküla)
  • 3.12 Lasteaed Ripsik EI TOIMU

Arutelude algus kell 17.00.

Avalikul arutelul tutvustame avaliku väljapaneku kestel esitatud kirjalikke ettepanekuid/arvamusi ja valla seisukohti nende kohta, põhjendame üldplaneeringu koostamisel valitud lahendusi ning vastame muudele üldplaneeringut käsitlevatele küsimustele.

Seoses COVID-19 viiruse jätkuva levikuga, palume arutelule registreerida. Etteregistreerimine aitab tagada ruumide nõuetekohast ettevalmistamist ja hajutamise nõuetest kinnipidamist. Arutelule saab registreerida telefonil 5347 6179.

Arutelule tulles palun kanna maski. Köha, nohu, palaviku, kurguvalu ja muude haigustunnuste esinemisel püsi kodus. Palun jälgida jooksvalt infot valla veebilehel ja üldplaneeringu portaalis aadressil http://hendrikson.ee/maps/Tartu-vald/ alajaotuses Avalikud üritused. Seoses COVID-19 viiruse jätkuva levikuga jälgime Vabariigi Valitsuse ühisavaldusi ja otsuseid. Vajadusel võtab Tartu Vallavalitsus õiguse teha muudatusi avalike arutelude toimumise osas.