Vallavanem Jarno Laur tänas ja tunnustas kaunis kodu ja aed konkursi võitjat ning osalejaid

Tartu vald kutsus inimesi ülesse märkama ja märku andma kaunitest objektidest Tartu vallas. Tartu valla kauni kodu 2020 konkursi I kategooriasse Kaunis kodu ja aed laekus 4 imelist objekti, mille seast valiti rahvahääletuse teel välja Tartu valla kauneim kodu ja aed aastal 2020, milleks on Kondi talu, Vedu külas.

Tartu vallavanem Jarno Laur külastas kõiki konkursile laekunud objekte, vestles pererahvaga, andis üle tänukirjad koos kiidusõnadega ning avaldas tunnustust ilu ja korra ning konkursil osalemise eest.

Kutsume kõiki inimesi ülesse märkama ja märku andma kaunitest objektidest Tartu vallas. Tehke pilte ja andke meile märku kaunitest objektidest, juba järgmise aasta konkursi tarbeks!

Vaata kindlasti Tartu valla Facebooki lehele, sest sealt leiad galerii kõigist konkursile laekunud objektidest täies hiilguses!

Galeriid saad vaadata SIIT